Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

15.Министерство-регионального-развития,-строительства-и-жилищно-коммунального-хозяйства-Украины_large

Розвиток і впровадження інформаційних технологій за останні десятиріччя у сфері діяльності Міністерства здійснювались за децентралізованим принципом, завданням якого було вирішення локальних завдань окремих підрозділів щодо автоматизації бізнес-процесів. В результаті було створено ряд інформаційних систем, що успішно здійснюють покладенні на них функції, забезпечують ефективне виконання відповідних процесів й оперують великими накопиченими обсягами даних.

Проте сучасний стан інформаційних технологій та вектор розвитку держави у рамках впровадження технологій електронного урядування й управління вимагають переходу на якісно новий рівень. Неодноразово підкреслювалось, що найбільший потенціал економічного розвитку України сконцентрований в інноваціях, зокрема в розбудові електронного врядування та інформаційного суспільства. Поточна інфраструктура інформаційних систем Міністерства не дозволяє вирішувати ряд стратегічних завдань національної програми інформатизації, тому ми пропонуємо Комплексну систему інформаційних систем.

Дізнайтесь більш детальну інформацію у файлі Комплексна система Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України