Про компанію

Ми — команда експертів у галузі розробки програмного забезпечення та ІТ-послуг. У процесі насиченого творчого життя нашої компанії ми створили багато успішних проектів різного масштабу як комерційних, так і для державного сектора, з якими Ви можете ознайомитися в нашому портфоліо.
Наша команда складається з понад 120 висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи в галузі розробки програмного забезпечення, управління проектами, аналітики, тестування, впровадження та супроводу інформаційних систем, а також проведення технічного і бізнес-консалтингу.
Ми завжди керуємося комплексним підходом у кожному проекті, що дозволяє створювати рішення з урахуванням усіх побажань клієнта без необхідності перебудовувати його існуючу ІТ-інфраструктуру. Ми супроводжуємо і оновлюємо наші проекти після їх впровадження, адаптуючи їх під мінливі потреби бізнесу, що розвивається, зміни нормативної бази, новацій технологічного характеру.

Наша мета — точне втілення ідей наших клієнтів і ефективність наших ІТ-рішень!

Наш досвід і знання:

  • штат з-понад 120 професіоналів;
  • понад 90 проектів різного масштабу: як комерційних, так і для державного сектора;
  • досвід в більш ніж 30 предметних областях і 10 напрямках розробки;
  • використання кращих світових практик розробки ПЗ.

Ми займаємо лідируючу позицію на ринку розробки ПЗ України, так як ми :

  • є одним з найбільших розробників ПЗ України з повним циклом розробки — від бізнес-аналізу до реалізації та впровадження ПЗ;
  • використовуємо власні розробки для автоматизації внутрішніх бізнес-процесів і захисту інформації — від документообігу до криптографії.